De Leeuw Blog

Kennis en ervaring staan bij ons hoog in het vaandel. Onze medewerkers zijn bovenmatig goed opgeleid en beschikken gezamenlijk over honderden jaren ervaring.

Dit blog is één van de manieren om u te laten delen in die kennis en ervaring. Ervaringen met huizen en verzekeringen vormen een geliefd onderwerp op verjaardagen. En soms is ons vak ingewikkelder dan het lijkt. Er bestaan nogal wat misverstanden over onderwerpen uit ons vak. Ook die misverstanden stellen we hier aan de orde.

Vanaf augustus betaald ouderschapsverlof mogelijk

shutterstock 742461730De overheid wil het opnemen van ouderschapsverlof stimuleren. Vanaf augustus kunnen werknemers negen weken betaald ouderschapsverlof opnemen. Nu is het ouderschapsverlof nog onbetaald, tenzij hier andere afspraken over zijn gemaakt in de CAO of arbeidsovereenkomst. Lees meer >>

De Leeuw maakt gebruik van cookies op haar website, onder meer om uw ervaring op onze website te verbeteren. Meer informatie hierover vindt u in onze privacyverklaring.
Door onze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.