De Leeuw Blog

Kennis en ervaring staan bij ons hoog in het vaandel. Onze medewerkers zijn bovenmatig goed opgeleid en beschikken gezamenlijk over honderden jaren ervaring.

Dit blog is één van de manieren om u te laten delen in die kennis en ervaring. Ervaringen met huizen en verzekeringen vormen een geliefd onderwerp op verjaardagen. En soms is ons vak ingewikkelder dan het lijkt. Er bestaan nogal wat misverstanden over onderwerpen uit ons vak. Ook die misverstanden stellen we hier aan de orde.

Belastingaangifte: aftrekposten voor jou als huiseigenaar

shutterstock 11251435293Sinds begin maart kun je belastingaangifte over 2021 doen. Om te zorgen dat je niet onnodig veel belasting betaalt, kun je aftrekposten gebruiken. Door bepaalde uitgaven op te geven als aftrekpost wordt je belastbaar inkomen lager. Aftrekposten zijn situatie en persoonsgebonden en wordt niet voor je ingevuld door de Belastingdienst. Welke posten kan jij als huiseigenaar opvoeren? Lees meer >>

De Leeuw maakt gebruik van cookies op haar website, onder meer om uw ervaring op onze website te verbeteren. Meer informatie hierover vindt u in onze privacyverklaring.
Door onze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.